Set për kujdesin e lëkurës

-20%

Set për kujdesin e lëkurës

L9,120

Ushqen dhe rigjeneron lëkurën e thatë.

Përshkrim

Ky set përmban:
Serum
Krem dite
Krem nate

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set për kujdesin e lëkurës”

SKU: paketim 7
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?