-26%

Set për fytyrën

L1,393

Pastroni butësisht makijazhin me demakilantin Pur Bleuet dhe hidratoni në thellësi lëkurën tuaj me xhel kremin hidratues Hydra Vegetal.

Përshkrim

Seti përmban:

  • Demakilant për pastrimin e makijazhit Pur Bleuet 100ml
  • Krem hidratues për fytyrën 50ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set për fytyrën”

SKU: set
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën