-22%

Set për fytyrën antirrudhë

L4,700

Parandalon rrudhat e para, oksigjenon dhe detoksifikon lëkurën tuaj.

Përshkrim

Seti përmban:

  • Locion (tonik) pastrues me efekt antirrudhë me kalendula 200ml
  • Serum antirrudhë Elixir Botanique 30ml
  • Krem dite antirrudhë Elixir Botanique 50ml
  • Kuletë makijazhi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set për fytyrën antirrudhë”

SKU: setelixir
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën