Set Parfumi – Tropicale Tentation

Set Parfumi – Tropicale Tentation

L5,200

Aromë intensive

Përshkrim

Një shpërthim aromash, me nota të freskëta dhe me shije frutash.

Lulja e Artë Osmanthus me aromën e saj të lezetshme dhe të butë, të kujton nektarin e Jaseminës dhe atë të Kajsisë. I shoqëruar me aromën e këndshme të Portokallit të hidhur, lë pas një ndjesi freskie dhe aromë të shijshme frutash.

Parfumeri: Amandine Clerc-Marie,
Seti përmban:
• Ujë i parfumuar 100ml
• Krem duarsh 30ml
• Ujë i parfumuar 10ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set Parfumi – Tropicale Tentation”

SKU: 95335
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?