Set Parfumi – Oui à l’amour

L4,500

Një PO ndaj dashurisë është një manifestim i guximit dhe pasionit!

Përshkrim

Oui à l’Amour është fragranca e një dashurie që ska fund. Eshtë një takim i papritur i freskisë dhe sensualitetit drithërues. Notat e freskëta të Angélique nxjerrin në pah feminilitetin natyral të trendafilit. Kjo buqetë mbështjell vetveten në ngrohtësine e fasules Tonka të kombinuar me elegancën e Cedar. Sophie Labbe, Parfumiere.

Seti përmban:

  • Parfum 30ml
  • Xhel dushi 100ml
  • Krem për duart 30ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set Parfumi – Oui à l’amour”

SKU: 93165
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën