Set parfumi Hoggar për meshkuj

6560 L

Përshkrim

Ngrohtësia e një arome orientale.

Ky parfum ka një aromë pikante, të ngohtë e cila përzihet me freskinë dhe delikatesën e drurit të lavandos.

Seti përmban:

  • Parfum 100ml
  • Shampo për trupin dhe flokët 200ml
  • Kuti paketimi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set parfumi Hoggar për meshkuj”

SKU: sethoggar