Set parfumi Comme Une Evidence për meshkuj

6560 L

Përshkrim

Balanca perfekte midis aromës se luleve dhe drurit.

Ky parfum është një balancë perfekte midis pastërtisë së agrumeve, aromës drithëruese të luleve dhe elegancës së drurit.

Seti përmban:

  • Parfum 100ml
  • Shampo për trupin dhe flokët 200ml
  • Kuti paketimi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set parfumi Comme Une Evidence për meshkuj”

SKU: setevmeshkuj