Set Parfumi – Autour De Minuit

-20%

Set Parfumi – Autour De Minuit

L4,160

Takim I vecantë në mesnatë

Përshkrim

Autor de Minuit ka një aromë sensuale, të këndshme e cila krijon varësi. Irisi krijon misterin dhe varësinë ndërsa Vetiver krijon një bazë të thellë dhe të sofistikuar.
Nën qiellin blu, të zbukuruar me yje, është koha e takimit të parë, emocioni i takimit të parë. Rrahjet e zemrës shtohen, dritat e rrugës fillojnë të ndizen, hapat tuaj përshpejtojnë drejt të panjohurës. Nata është misterioze dhe plot surpriza.
Perfumier: Amandine Clerc-Marie përçon atmosferën e kënaqësisë dhe misterit
Seti përmban:
• Ujë i parfumuar 100ml
• Krem duarsh 30ml
• Ujë i parfumuar 10ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set Parfumi – Autour De Minuit”

SKU: 75536
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?