Set Oui à l’Amour

4500 L

Dhurata ideale për festat e fundvitit.

Përshkrim

Aromën tuaj të preferuar tashmë e gjeni në paketimin festiv për festat e fundvitit sëbashku me një maskara.

Një PO ndaj dashurisë është një manifestim i guximit dhe pasionit! Eshtë një takim i papritur i freskisë dhe sensualitetit drithërues. Notat e freskëta të Angélique nxjerrin në pah feminilitetin natyral të trendafilit. Kjo buqetë mbështjell vetveten në ngrohtësine e fasules Tonka të kombinuar me elegancën e Cedar. Oui à l’Amour është fragranca e një dashurie që ska fund.

Seti përmban:
• Parfum 30ml
• Maskara

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set Oui à l’Amour”

SKU: 69445
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara