Set My Shiny Vanilla

3500 L

Krishtlindje nën ndriçimin e Hënës!

Përshkrim

Mbështilluni me ëmbëlsinë e vaniljes dhe prisni me gëzim magjinë e festave!

Seti përmban:

  • Ujë tualeti My Shiny Vanilla 100ml
  • Skrab vajor për trupin My Shiny Vanilla 150ml

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set My Shiny Vanilla”

SKU: 41505
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara