Set Monoi de Tahiti

Set Monoi de Tahiti

L5,130

Një set që nxit imagjinatën dhe ju kujton pushimet.

Përshkrim

Ky set përmban:
Xhel dushi 400 ml
Vaj me xixa
Parfum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set Monoi de Tahiti”

SKU: paketim 9
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?