Set Mon Evidence

L4,500

Një aromë për t’u rilidhur me qenien tuaj të brendshme.

Përshkrim

“Natyra na jep një ndjenjë kënaqësie dhe na fal energji të reja. Ne projektuam një aromë sipas imazhit të saj, me nota të gjalla e relaksuese, për t’u rilidhur me veten. Shkëlqimi i Mandarinës dhe delikatesa e trëndafilit Damask janë të mbështjella me ëmbëlsinë e vaniljes dhe fuqinë e Patchoulit”. Annick Menardo dhe Olivier Cresp, Parfumierë.
Seti përmban:
• Ujë të parfumuar 50ml
• Xhel dushi 50ml
• Krem për duart 30ml
Avantazhet:
• 86% e përbërësve me origjinë bimore
• Formulë Vegane
• Formulë e biodegradueshme
• Prodhuar në Francë
• Paketim i riciklueshëm
• Alkool 100% me origjinë bimore

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set Mon Evidence”

SKU: 50192
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën