Set miks

L3,090

Për trupin, flokët dhe duart

Përshkrim

Seti përmban:

  • Krem për duart 75ml
  • Deodorant 50ml
  • Shampo trupi Monoi 200ml
  • Balm riparues për flokët 150ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set miks”

SKU: setmiks
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën