Set me xhel dushi 6x50ml

1290 L

Shijoni momente relaksi në dush me 6 aroma të ndryshme.

Përshkrim

Për momente relaksi në dush, studiuesit tanë të Kozmetikës Bimore, zgjodhën xhelin e Aloe Vera-s dhe e kombinuan atë me vajra esencialë bimorë dhe ekstrakte për të krijuar kombinime aromatike të parezistueshme.
Seti me 6 mini xhel dushi përmban;
– xhel dushi me kokos
– xhel dushi me lule manjolë dhe çaj i bardhë,
– xhel dushi me lotus
– xhel dushi me lule bajame dhe portokalli,
– xhel dushi me tiare dhe lule-ylang-ylang,
– xhel dushi me mango-koriandër.
Avantazhet:
• Formulat përmbajnë më shumë se 95% përbërës me origjinë natyrale.
• Pa parabene
• Formulë lehtësisht e biodegradueshme
• I testuar dermatologjikisht, pH i balancuar për lëkurën.
• Shishet e riciklueshme përmbajnë plastikë të ricikluar

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set me xhel dushi 6x50ml”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 74207
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara