Set me shkopinj për kutikulat

100 L

Shtyn kutikulat.

Përshkrim

Ky aksesor shtyn kutikulat dhe pastron thonjtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set me shkopinj për kutikulat”

SKU: 74242
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara