Set me qumësht bajameje

890 L

Krishtlindje nën ndriçimin e Hënës!

Përshkrim

Dyshja perfekte për buzë dhe duar të hidratuara.

Seti përmban:

  • Balm për buzët
  • Krem për duart 30ml

Avantazhet:
• 98% e përbërësve me origjinë bimore
• Prodhuar në Francë
• Paketim i riciklueshëm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set me qumësht bajameje”

SKU: 46917
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara