Set me 3 xhel dushi me aroma të ndryshme

Set me 3 xhel dushi me aroma të ndryshme

L1,500

Kënaqësia e një dushi me aromë frutash.

Përshkrim

Zbuloni aromën e shegës, mango & koriandër dhe mjedër me mente! Seti përmban 3 xhel dushi 200 ml.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set me 3 xhel dushi me aroma të ndryshme”

SKU: paketim 1
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?