-30%

Set Lifting Vegetal

5110 L

Përshkrim

Kremi për fytyrën dhe qafën, është i pasur me kolagjenin e bimës Ajuga Reptans dhe krijon një efekt rigjallërues. Nga muaji i parë rrudhat reduktohen, lëkura është më e fortë dhe e riformuar. Kremi për sytë ka një teskturë të freskët e cila hidraton, rigjallëron zonën përreth dhe redukton qeset poshtë syve. Ai është pasur me kolagjenin e koncentruar të bimës Ajuga. Nga muaji i parë rrudhat reduktohen, qeset poshtë syve dhe rrathët e zinj zbehen.

Seti përmban:

  • Krem dite 50ml
  • Krem për sytë 14ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set Lifting Vegetal”

SKU: setlifting
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën