Set- Krem duarsh dhe balm për buzët me fruta pylli

Set- Krem duarsh dhe balm për buzët me fruta pylli

L690

Duar të lëmuara dhe buzë të buta e të hidratuara

Përshkrim

Ndjeni magjinë e festave me setin me kremin e duarve dhe balmin e buzëve me aromën e frutave të pyllit. Ky set është pjesë e edicionit të limituar të Krishtlindjeve. Kremi dhe balmi i buzëve nuk mund të mungojnë në çantën tuaj në këtë periudhë. Një dhuratë perfekte për t’ia bërë kujtdo, madje edhe vetes suaj.
Ky set përmban:
• Krem duarsh 30 ml
• Balm buzësh 4.8 g
Avantazhet;
• Paketim kartoni 100 % e riciklueshme
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set- Krem duarsh dhe balm për buzët me fruta pylli”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 98067
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?