Set Hydra Vegetal

3800 L

Përshkrim

Serumi i koncentruar në përbërës hidratues me mikro pikëzat e tij arrin të hidratojë dhe ti japë energji lëkurës. Përbërësit e koncentruar bëjnë që lëkura juaj të fitojë rehati, butësi dhe shkëlqim dita ditës. Sserumi dhe kremi janë të pasuruar me ujin qelizor Edulis, një aktivizues hidratimi. 48 orë lëkura është vazhdimisht e hidratuar, e freskët dhe plot jetë nga mëngjesi në darkë.

Seti përmban:

  • Serum hidratues 30ml
  • Krem hidratues për lëkurë normale në të thatë 50ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set Hydra Vegetal”

SKU: sethydrav