Set hidratues për fytyrën

2800 L

Përshkrim

Uji micelar 2 në 1 liron lëkurën nga papastërtitë dhe makijazhi duke e lënë atë të pastër, të butë dhe plot shkëlqim. I pasuruar me Tetraselmis Mikro-Alga me veti oksigjenuese. Kremi super hidratues ushqen lëkurën. Për 48 orë lëkura është vazhdimisht e hidratuar, e freskët dhe plot jetë nga mëngjesi në darkë. Pasuruar me ujin qelizor Edulis, një aktivizues hidratimi.

Seti përmban:

  • Ujë micelar me alga 200ml
  • Krem hidratues 50ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set hidratues për fytyrën”

SKU: sethydra2
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara