-35%

Set Garden Party

3380 L

Dhurata ideale për festat e fundvitit.

Përshkrim

Uji i parfumuar Garden Party është i përbërë nga aroma romantike dhe e ëmbël e trëndafilit Damask e cila shkrihet sëbashku me menten plot freski. Këto dy aroma krijojnë sëbashku duetin e përsosur femëror plot harmoni dhe hare.
Seti përmban:
• Ujë të parfumuar 100ml
• Qiri aromatizues 70gr

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set Garden Party”

SKU: 52878