Set Elixir Botanique

8300 L

Përshkrim

Kremi i ditës Elixir Botanique riparon dhe mbron lëkurën nga efektet e dëmshme që shkakton ndotja përreth e cila është përgjegjëse për plakjen e parakohshme të lëkurës. Kremi i syve Elixir Botanique hidraton zonën përreth syve, i jep shkëlqim dhe e mbron atë nga ndotja. Pas një muaji përdorimi do të vini re që rrathët e zinj janë zbehur dukshëm, rrudhat janë reduktuar dhe sytë tuaj do të duken më të freskët. Janë të pasur me Mikro-Alga dhe Nasturtium, të cilët stimulojnë oksigjenimin dhe detoksifikimin e qelizave të lëkurës.

Seti përmban:

  • Krem dite 50ml
  • Krem për sytë 15ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set Elixir Botanique”

SKU: setelixir