Set detoksifikues Elixir Jeunesse

-30%

Set detoksifikues Elixir Jeunesse

L9,870

Veprim I dyfishtë: riparues+ kundra ndotjes.

Përshkrim

Seti detoksifikues Elixir Jeunesse është rutina idelae për rrudhat e para dhe parandalimin e tyre. Linja është e mbrojtur me 4 patenta anti-rrudhë. Ajo mbron nga ndotja dhe faktorët e mjedisit të jashtëm të cilët përshpejtojnë plakjen e lëkurës suaj.

• Lëkura juaj do të detoksifikohet, ushqehet dhe do ti rikthehet shkëlqimi, falë serumit me veprim të dyfishtë: riparues+ kundra ndotjes.
• Kremi i ditës riparues dhe kundra ndotjes, riparon lëkurën dhe zbut efektet negative të ndotjes.
• Në mbrëmje, vendosni kremin e natës, i cili qetëson lëkurën tuaj duke bërë që në mëngjes lëkura juaj të duket e freskët e plot shkëlqim.
Çanta e bardhë praktike, ju bën të mundur që ti merni produktet me vete, kudo që ju shkoni.
Seti përmban:
• Serum 30ml me veprim të dyfishtë.
• Kremi i ditës 50ml
• Kremi i natës 50ml
• Çantë e bardhë praktike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set detoksifikues Elixir Jeunesse”

SKU: set03
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?