Set Cuir Vetiver për meshkuj

6560 L

Përshkrim

Cuir Vetiver ka një aromë të lehtë dhe sensuale. Freskia dhe eleganca e bimës Vetiver është përzier me aromën e lehtë të drurit Sandal dhe atij Cedar të Karaibeve. Fasulja Tonka shton sensualitetin e këtij parfumi.

Shijoni aromën e parfumit tuaj të preferuar edhe gjatë dushit. Shampoja lë një aromë fantastike në lëkurën dhe flokët tuaja.

Seti përmban:

  • Ujë tualeti 100ml
  • Shampo për flokët dhe trupin 200ml
  • Kuti paketimi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set Cuir Vetiver për meshkuj”

SKU: setvetiver
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara