Set- Cuir de Nuit

L5,200

Përshkrim

Amandine Clerc-Marie ndërthur bardhësinë dhe embëlsinë e vaniljes me kakaon, duke krijuar notat sensuale të parfumit Cuir de Nuit.
Seti përmban:
• Parfum 100 ml
• Spraj 10 ml
• Krem duarsh 30ml
Avantazhet;
• Vegane
• Paketimi i përbërë nga plastikë e riciklueshme
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set- Cuir de Nuit”

SKU: 74921
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën