Set Comme un Evidence

L4,500

Dhurata ideale për festat e fundvitit.

Përshkrim

Aroma më e kërkuar nga ju, Comme une Evidence, është dhurata perfekte për gruan, nënën dhe motrën tuaj. Në të ndërthuren sëbashku Bergamoti, gjethet e lule Vjollcës, trëndafili Damask, Jasemina, Patchouli, zambaku i luginave dhe myshku. Tashmë e gjeni në paketimin e veçantë të festave të fundvitit sëbashku me kremin e trupit dhe xhelin e dushit, aroma e të cilave do tju shoqërojë në çdo moment të ditës tuaj.
Seti përmban:
• Ujë të parfumuar 50ml
• Xhel dhushi 75ml
• Krem trupi 75ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set Comme un Evidence”

SKU: 50767
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën