-30%

Set Anti Age Global

L10,150

Kundër shenjave të moshës.

Përshkrim

Seti Anti Age Global lufton shenjat e moshës dhe përshtatet për të gjitha tipet e lëkurës.
1- Serumi anti-rrudhë i fal butësi dhe shkëlqim lëkurës suaj.
2- Kremi i ditës ushqen intensivisht lëkurën tuaj dhe i jep asaj fortësi.
3- Në mbrëmje, aplikoni kremin e natës, në mënyrë që kur të zgjoheni në mëngjes lëkura juaj të duket e shplodhur dhe plot jetë.
Çanta e bardhë praktike, ju bën të mundur që ti merni produktet me vete, kudo që ju shkoni.
Seti përmban:
• Serum 50ml
• Krem dite 50ml
• Krem nate 50ml
• Çantë e bardhë praktike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set Anti Age Global”

SKU: set04
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën