-39%

Set Anti Age Global

L6,110

Një lëkurë intensivisht e rinuar, të gjitha vijat në lëkurë të korrigjuara.

Përshkrim

Seti përmban:

  1. Serum anti-rrudhë për të gjitha tipet e lëkurës 50 ml
  2. Krem dite korrigjues për të gjitha tipet e lëkurës 50 ml
  3. Cantë makijazhi

Falë serumit anti-rrudhë, lëkura është menjëherë e butë dhe me shkëlqim. Ditë pas dite, vijat në lëkurë janë të eliminuara, lëkura është më e plotë dhe fytyra më uniforme.

Falë kremit korrigjues të ditës lëkura është e butë dhe me shkëlqim. Ditë pas dite, rrudhat dhe vijat në lëkurë reduktohen dhe lëkura është më e fortë. Në 1 muaj lëkura është plot jetë, e fortë dhe rrezaton rini. Pasuruar me sythin e nektarit që njihet për aftësitë e vecantë për rinim.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set Anti Age Global”

SKU: setAA
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën