-35%

Serum i koncentruar Lifting 30 ml

2730 L

Serum I koncentruar Lifting- për të gjitha tipet e lëkurës

Përshkrim

“Ky serum për fytyrën dhe qafën, i pasur me kolagjen bimor, krijon menjëherë ndjesinë e shtrëngimit të lëkurës. Nga muaji i parë lëkura duket e relaksuar, e tendosur, dhe me më pak rrudha. Avantazhet: 98% e përbërësve me origjinë bimore; Vegan; Pa vajra minerale
Këshilla për aplikimin: Aplikojeni në mëngjes dhe mbrëmje në të gjithë fytyrën dhe qafë para kremit të ditës dhe natës.”

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Serum i koncentruar Lifting 30 ml”

SKU: 29860