Serum anti rrudhë dhe fortësi

3900 L

Teksturë e koncentruar

Përshkrim

Ky serum mbush rrudhat e krijuara. Lëkura është më e fortë dhe rrudhat më të mbushura. Kërkuesit I bukurisë bimore kanë zgjedhur “Bimën e jetës” për aftesitë e saj për të mbijetuar në kushte ekstreme. Ky ekstrakt stimulon proteinen mTOR e cila riaktivizon luftimin e rrudhave. Goma acacia nxit prodhimin e kolagjenit dhe acidit hyaluronik. Avantazhet: Teksturë fluide super e koncentruar e cila penetron menjëherë në lëkurë; pa vajra minerale; vegan. Këshilla per aplikimin: Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë para kremit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Serum anti rrudhë dhe fortësi”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 47018
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara