Sapun me vaj ulliri 80 gr

490 L

Kënaqësia e një sapuni relaksues

Përshkrim

“Ekspertët tanë kanë kombinuar glicerinën bimore, vajin esencial të petitgrain dhe ekstraktin ullirit për të krijuar një sapun I cili pastron lehtësisht duart tuaja dhe le një aromë delikate.
Avantazhet: Sapuni ka në përmbajtje glycerine bimore. 97% e përbërësve janë me origjinë bimore, pa pababen, letër e riciklueshme.”

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Sapun me vaj ulliri 80 gr”

SKU: 42871