Sapun me mango dhe koriandër 80 gr

420 L

Kënaqësia e një sapuni relaksues

Përshkrim

“Ekspertët tanë kanë kombinuar glicerinën bimore, vajin esencial koriandrës dhe ekstraktin e mangos për të krijuar një sapun I cili pastron lehtësisht duart tuaja dhe le një aromë delikate.
Avantazhet: Sapuni ka në përmbajtje glycerine bimore. 97% e përbërësve janë me origjinë bimore, pa pababen, letër e riciklueshme.”

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Sapun me mango dhe koriandër 80 gr”

SKU: 44059
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara