Serum riparues për flokët- 100 ml

990 L

Mbron flokët deri në 230° C.

Përshkrim

Ky serum me vaj JOJOBA vepron si çimento që forcon fibrat e flokut për të zvogëluar thyerjen. Ai mbron nga nxehtësia deri në 230 ° C
Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur.
Anët pozitive: Teksturë që nuk e le flokun me yndyrë, pa silicon.
Këshilla për aplikimin:
Aplikojeni në flokë tëlagur dhe të thatë. Nuk shpërlahet.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Serum riparues për flokët- 100 ml”

SKU: 69541
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara