Qumësht trupi Vanilje – 390 ml

800 L

Kënaqësia e një qumështi hidratues me aromë sensuale

Përshkrim

Për një trup të relaksuar, ne kemi përzgjedhur të kombinojmë gjalpin organik Shea, vajin esencial Petit Grain dhe ekstraktin e vaniljes. Pluset: – 97% përbërës organik; – Pa paraben, pa vajra minerale; – Shishe e riciklueshme; – E testuar dermatologjikisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Qumësht trupi Vanilje – 390 ml”

SKU: 08196
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara