Qumësht trupi Vanilje – 200 ml

550 L

Kënaqësia e një qumështi hidratues me aromë sensuale

Përshkrim

Për një trup të relaksuar, ne kemi përzgjedhur të kombinojmë gjalpin organik Shea, vajin esencial Petit Grain dhe ekstraktin e vaniljes. Pluset: – 97% përbërës organik; – Pa paraben, pa vajra minerale; – Shishe e riciklueshme; – E testuar dermatologjikisht.

1 shqyrtim për Qumësht trupi Vanilje – 200 ml

  1. 5 nga 5 të mundshëm

    Melina

    shume i mire 🙂


Shtoni një shqyrtim

SKU: 04759
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara