Qumësht trupi So Elixir Bois Sensuel 200 ml

Qumësht trupi So Elixir Bois Sensuel 200 ml

L2,400

Një eliksir I feminitetit të guximshëm plot pasion

Përshkrim

Qumështi i trupit i parfumuar So Elixir Bois Sensuel zgjon aromën e parfumit tuaj dhe lë në trup aromën orientale të ndërthurur me atë të drunjëve. Formula e saj e lë lëkurën tuaj të butë dhe me aromë të këndshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Qumësht trupi So Elixir Bois Sensuel 200 ml”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 65045
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?