Qumësht trupi So Elixir 200 ml

Qumësht trupi So Elixir 200 ml

L2,270

Një eliksir i feminitetit rrezatues dhe sensual.

Përshkrim

Qumështi i trupit parfumuar So Elixir zgjon aromën e parfumit tuaj dhe lë në trup notat e drunjëve dhe luleve. Formula e saj e lë lëkurën tuaj të butë dhe me aromë të këndshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Qumësht trupi So Elixir 200 ml”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 66318
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?