Qumësht trupi Mango – 390 ml

Qumësht trupi Mango – 390 ml

L800

Kënaqësia e një qumështi hidratues që të jep energji

Përshkrim

Për kënaqësine e një lëkure energjike, ne kemi kombinuar gjalpin organik Shea, vajin esencial Coriander dhe ekstraktin e mangos. Pluset: – 97% përbërës organik; – Pa paraben, pa vajra minerale; – Shishe e riciklueshme; – E testuar dermatologjikisht.

1 shqyrtim për Qumësht trupi Mango – 390 ml

  1. 4 nga 5 të mundshëm

    mario.aidini.r

    This one smells amazing, definitely my favorite!


Shtoni një shqyrtim

SKU: 31253
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Dhurata juaj
për blerje mbi
2990 Lekë
Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?
[]