Qumësht trupi mango, 200 ml

650 L

Kënaqësia e një qumështi hidratues që të jep energji

Përshkrim

Për kënaqësine e një lëkure energjike, ne kemi kombinuar gjalpin organik Shea, vajin esencial Coriander dhe ekstraktin e mangos.

Pluset: – 97% përbërës bimorë; – Pa paraben, pa vajra minerale; – Shishe e riciklueshme; – E testuar dermatologjikisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Qumësht trupi mango, 200 ml”

SKU: 55561