Qumësht trupi i parfumuar Comme Une Evidence- 200 ml

Qumësht trupi i parfumuar Comme Une Evidence- 200 ml

L1,850

Një qumësht trupi, në harmoni me parfumin tuaj.

Përshkrim

Dëshironi një qumësht trupi me të njëjtën aromë si parfumi juaj Comme Une Evidence? AI ka një teksturë që përthithet menjëherë dhe e lë lëkurën të butë e me aromë të këndshme. Ky qumësht ka në përmbajtje vajin e susamit dhe ujin e lules së misrit. Pa paraben.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Qumësht trupi i parfumuar Comme Une Evidence- 200 ml”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 31832
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?