Qumësht trupi që ushqen dhe plotëson lipidet – 200 ml

L1,290

Ushqen dhe zbut lëkurën shumë të thatë

Përshkrim

Qumështi e lë lëkurën të butë dhe të ushqyer. Ai ka në përbërje tërshërë që njihet për vetitë e e saj zbutëse. Këshilla për aplikimin: Aplikojeni çdo ditë në të gjithë trupin.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Qumësht trupi që ushqen dhe plotëson lipidet – 200 ml”

SKU: 62813
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën