Qumësht trupi me vaj ulliri 400 ml

890 L

Kënaqësia e një qumështi hidratues dhe relaksues

Përshkrim

Për një trajtim relaksues të lëkurës së trupit ekspertët tanë kanë kombinuar gjapin Shea organik me vajin e ullirit dhe ekstraktin e ullirit. Lëkura mbetet e hidratuar dhe me aromë të këndshme.

Avantazhet: 97% e përbërësve janë me origjinë bimore; pa vajra minerale; Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Qumësht trupi me vaj ulliri 400 ml”

SKU: 28384