Qumësht trupi Argan – 390 ml

800 L

Kënaqësia e një qumështi hidratues me aromë orientale inspiruar nga Hamami

Përshkrim

Për një aromë trupi orientale ne kemi përzgjedhur të kombinojmë 2 bimë mitike nga Maroku me natyrë bimore: arganin dhe trëndafilin. Lëkura mbetet e hidratuar dhe me aromë të këndshme. Pluset: – 97% përbërës organik; – Pa paraben, pa vajra minerale; – Shishe e riciklueshme; – E testuar dermatologjikisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Qumësht trupi Argan – 390 ml”

SKU: 95035
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara