Qumësht trupi argan, 200 ml

650 L

Kënaqësia e një qumështi hidratues me aromë orientale inspiruar nga Hamami

Përshkrim

Për një aromë trupi orientale ne kemi përzgjedhur të kombinojmë 2 bimë mitike nga Maroku me natyrë bimore: arganin dhe trëndafilin. Lëkura mbetet e hidratuar dhe me aromë të këndshme.

Pluset: – 97% përbërës organik; – Pa paraben, pa vajra minerale; – Shishe e riciklueshme; – E testuar dermatologjikisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Qumësht trupi argan, 200 ml”

SKU: 95113