Qumësht trupi bajame dhe lule portokalli, 390 ml

890 L

Kënaqësia e një qumështi hidratues që të relakson

Përshkrim

Për një trajtim relaksues trupi ne kemi kombinuar gjapin Shea organik me ujë portokalli dhe ekstrakt të bajames. Lëkura mbetet e hidratuar dhe me aromë të këndshme. Pluset: – 97% përbërës organik; – Pa paraben, pa vajra minerale; – Shishe e riciklueshme; – E testuar dermatologjikisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Qumësht trupi bajame dhe lule portokalli, 390 ml”

SKU: 28006