Qumësht riparues me gjalp Shea 200ml

L1,100

Riparon dhe ushqen lëkurën ekstra të thatë.

Përshkrim

Qumështi me gjalp Shea, riparon lëkurën shumë të thatë, falë përbërjes së tij me gjalp Shea organik nga vendet e Afrikës Perëndimore, i cili njihet për aftësitë e tij të jashtëzakonshme ushqyese dhe riparuese. Qumështi ka një teksturë kremoze e cila penetron lehtësisht në lëkurë.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni qumështin riparues në të gjithë trupin çdo ditë.
Avantazhet:
• 88% e përbërësve me origjinë bimore.
• Formulë Vegane
• Formulë e biodegradueshme
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Qumësht riparues me gjalp Shea 200ml”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 15379
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara