Qumësht pastrues dhe zbardhues 125 ml

1800 L

Largon të gjitha papastërtitë nga lëkura, e lë të butë, me shkëlqimin dhe neutralizon njollat.

Përshkrim

Pastruesi Bright Botanical në trajtën e qumështit, largon menjëherë  nga lëkura të gjitha papastërtitë e krijuara nga ndotja e mjedisit, makijazhi, kremi i diellit etj, duke e lënë lëkurën shumë të butë dhe me shkëlqim natyral.

Përbërës aktiv: Botanical White Seed, e cila ka një fuqi në neutralizimin e njollave të lëkurës dhe shkëlqimin natyral të saj.

Përdorimi: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë duke e masazhuar dhe më pas shpërlajeni. Shmangni kontaktin me sytë.

Avantazhet:

  • 98% përbërës bimorë
  • Pa sulfate
  • Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Qumësht pastrues dhe zbardhues 125 ml”

SKU: 44851
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara