-25%

Qumësht hidratues për lëkurë normale në të thatë-390 ml

1493 L

Hidraton lëkurën e thatë

Përshkrim

Ky qumësht hidraton lëkurën e trupit. Ai ka në përberje Aloe Vera, e cila njihet pë aftësitë hidratuese. Avantazhet: Tekstura e lehtë lejon lëkurën të hidratohet dhe të rifitojë ndjesinë e mëndafshit. Këshilla për aplikimin: Aplikojeni çdo ditë në të gjithë trupin.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Qumësht hidratues për lëkurë normale në të thatë-390 ml”

SKU: 51359
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara