Pickatore

390 L

Largon qimet e padëshiruara

Përshkrim

Kjo pickatore me preçizion të lartë heq me lehtësi qimet, madje dhe ato më të shkurtrat. Avantazhet: Fije 100% sintetike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Pickatore”

SKU: 27206